3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

All Risks Sigortası

all risks sigortası

All risks kelime anlamı olarak bütün tehlikeleri ifade etmektedir. Tehlikenin olduğu her alanda sektörde branşta ve mekânda all risks sigortası uygulanabilmektedir. Son derece geniş bir teminat anlamına gelen bu sigorta türünde bazı kriterler ve kanunlar mevcut olup gelebilecek bütün tehlikeleri karşıladığını söyleyemeyiz. Bütün sektörlerde uygulanabilen ancak bütün tehlikeleri kapsamayan all risks sigortası yeni bir sigorta tipi olup bireylerin çalışma ve sosyal hayatı içerisinde ki arzu ettiği tüm sigorta ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir.Bu sigorta kapsamında bazı istisnai durumlar dışında ne gibi tehlikeler karşısında koruma sağladığı tek tek ifade edilmekte ve hangi durumların sigorta kapsamı dışında olduğu yazılı olarak belirtilmektedir. Bu özellikleri ile tam bir koruma sağlamasa da son derece koruyucu ve kapsayıcı bir sigortadır. All risks sigortası bir işin başlangıcından biteceği süreye kadar devam etmektedir. İşin, projenin, eylemin ilk gününden son gününe kadar gelebilecek tüm tehlikeleri kapsayan All risks sigortasında süre değişkenlik göstermekte olduğu gibi işin kapsamını geniş şekilde tanımlamaktadır. All risks sigortasında hangi istisnai durumların olduğu mutlaka karşılıklı olarak belirlenmelidir.

İNŞAAT RISKLERI SIGORTASI

İnşaatlarda çizilen projenin devamlılığını sağlamak ve inşaat sırasında, inşaat faaliyetleri sebebiyle gerçekleşebilecek ani hasarlara karşı kayıpları minimuma indirebilmek için All Risks Sigortası yaptırmak gereklidir.

Poliçe, inşaat faaliyetlerine özgü beklenmedik ve ani kazaların meydana getirebileceği hasarları teminat altına alır. Bunun yanı sıra yapılan bu sigorta doğal afetlere karşı, yangın, yıldırım, hırsızlık, dikkatsizlik ve sabotaj nedeniyle oluşabilecek zararları da güvence altına almaktadır.

İnşaat All Risks Sigortası yaptırırken ana teminatların yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz ek teminatlarla poliçenizi genişletebilirsiniz. İnşaat makinelerini, şantiye alanlarını, üçüncü şahsın mali sorumluluğunu, grev, terör, halk hareketlenmeleri sonucu oluşabilecek zararı, enkaz kaldırma masraflarını kapsayan ek teminatlar inşaatınızın devamlılığını sağlamanız için size fırsat sunar.

İnşaat sahasında gerçekleşebilecek kazaların zararlarını teminat altına alan All Risks Sigortası ciddi bir risk yelpazesini kapsamakta ve ciddi bir güvence sunmaktadır.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |