3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Apartman Sigortası

apartman sigortası

Apartman sigortaları ortak alan sigortası olarak da bilinebilir. Birden fazla bağımsız alanın tek bir çatı altında bulunduğu konutların ortak kullanım alanlarında meydana gelebilecek bir kaza neticesi üçüncü şahısların zarar görmesi halinde apartman yönetiminin sorumluluğunu güvence altına aldığımız bir sigortadır. Apartman görevlileri,asansör kazaları,otoparka bırakılan misafir araçları, apartman içerisindeki değerli tablolar teminata dahil edilebilir.

Modern hayatın getirilerinden biri olan ve günden güne gelişen şehircilik anlayışıyla birlikte apartman sigortalarının önemi artmıştır. İnsanların daha güvenli bir ortamda yaşamaları için ortak kullanım alanında oluşabilecek hasarın karşılanmasını güvence altına alan apartman sigortası, bir arada yaşamayı kolaylaştıran apartman yönetiminin de sorumluluğunu paylaşmaktadır.

Apartman sigortalarının gerekliliğini ve ortak yaşam alanınızda olabilecek herhangi bir kaza sonucu güvenliğinizi güvence altına aldığımızı düşünürek Sigorta Express ailesini arayabilir, size sağladığı imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Site Ortak Alan Sigortası

Site sigortaları da apartman sigortalarıyla benzer özellik taşımasına rağmen, daha geniş bir alanı ifade etmekte ve site içerisinde yer alan tüm blokları kapsamakta ve daha geniş teminatlar içermektedir. Öncelikle apartman sigortalarında olduğu gibi tüm bir site sigortaları da, yangın, sel veya su baskını, yangın, hırsızlık gibi genel geçer teminatları da kapsamakta, bunlara ek olarak da yangın, hırsızlık gibi durumlar için ayrıca sigorta teminatları içermektedir. Tüm teminatlar tek bir poliçede site sakinleri için düzenlenerek hazırlanır. Yaşadığınız yerin güvenliği sizin de huzurunuzu ifade eder. Bunun bilincinde olan firmamız, uygun prim ve ödeme seçenekleriyle siz site sakinlerine sunduğu Site Sigortası poliçesiyle, huzurlu bir ortam yaratmaktadır. Sigorta Express farkıyla sitenize yaptıracağınız sigortayla daha da güvendesiniz.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |