3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Eczane Sigortası

eczane sigortası

Eczane içerisinde bulunan tıbbi cihazlar, kasanızda bulunan nakit, çek, senet ve reçeteler, iletişim cihazları, bilgisayarlar, yazar kasa ve özel dekorasyonunuz her gün birçok riskle karşı karşıya gelebilir.

Eczane içerisinde yangından depreme ,sel-su basmasından hırsızlığa birçok risk bu poliçe ile teminat altına alınabilir.Ama önemli olan bazı teminatlar vardır ki ( raf ve vitrindeki ilaçlar,bu ilaçların bozulması ve emtea bedel artışı)ilaveten poliçeye eklenebilir.Eczane içerisinde bulunan Eczacı ve çalışanlarına Ferdi Kaza teminatının dahil edilmesi, Eczane tabelalarının uğrayacağı veya bu tabelaların herhangi bir sebep ile 3. şahıslara verebileceği zararın teminat altına alınması gibi teminatlar da isteğe bağlı olarak dahil edilebilir.

İşletmenizi ve istihdam ettiğiniz çalışanlarınızı ekonomik olarak korumanızı sağlayan eczane sigortası ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir, mesleki risklerinizi teminat altına alarak zararınızı minimuma indirebilirsiniz.

Geniş kapsamlı olan eczane sigortası paketine dahil olan ve tıbbı cihazlarınızı, maddi gelirlenizi, elktronik cihazlarınızı korumayı güvence altına alan ve yangın, deprem, hırsızlık gibi olumsuzluklara hazırlıklı olmanızı sağlayan hizmetimizle işletmenizi güvence altına almanız, gelecekte yaşayacağınız sorunları şimdiden çözüme kavuşturuyor. İlaveten pakete dahil edebileceğiniz raf ve vitrindeki ilaçların bozulması, eczane tabelalarının uğrayacağı zarar ve bu tabelaların diğer kişilere verebileceğpi zararlar gibi teminatlar da iş yerinizle alakalı hiçbir soru işaretinizin kalmamasını sağlıyor.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |