3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

İş Yeri Sigortası

iş yeri sigortası

Günlük hayatta her yerde olduğu gibi işyerinizde de beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve bu durumlar dolayısıyla maddi zarara uğrayabilirsiniz. Bu gibi ekstrem durumlarla karşılaştığınızda işyerinizle birlikte, içerisindeki demirbaşları, muhteviyat ve stoklarınızı korumak için yaptıracağınız İşyeri Sigortası ile hem işyerinizi hem de içerisindekileri hırsızlık, yangın, su baskını/sel, deprem, grev, lokavt veya terör eylemlerinden doğan hasarlara karşı teminat altına alarak, yaşanacak maddi kayıpların tazminini sağlayabilirsiniz.

Peki bu poliçe ne gibi teminatları içermektedir?

  • Öncelikle İşyeri Sigortası ile işyerinize yangın, yıldırım, fırtına, infilak, hırsızlık, taşıt çarpması, cam kırılması, kötü niyetli hareketlerden doğan her türlü zararın tazminini sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca yaptıracağınız bir İşyeri Sigortası kapsamında genel teminatlara ek olarak;
  • Hukuki uyuşmazlık halinde hukuksal koruma sigortası ile dava masraflarını teminat altına alabilir,
  • Doğal afetler veya kazalar sebebiyle işyerinize gelebilecek herhangi bir maddi ölçekli zararı tazmin edebilir,
  • Binadaki problemler dolayısıyla veya hırsızlık, raf veya vitrin çökmesi gibi çeşitli durumların önlenmesine yönelik alınan tedbirlerin tazmini sağlamanın yanı sıra, hukuksal koruma teminatlarını da elde edebilirsiniz.

İşyeri Sigortası ile birlikte yaptırabileceğiniz ek sigortaları da poliçenize ekleterek tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz. İşyeri Sigortası teklifi için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Sigorta Express olarak her alanda olduğu gibi işyeri sigortalarında da yanınızdayız. Uygun ödeme koşulları ve prim seçenekleri için bizi arayın, sigortalanın!

YANGIN SIGORTASI

Yangın Sigortası genel ve özel şartlar kapsamında işyerinin veya konut binalarının içindeki kişisel eşyalar, demirbaşlar, binada yer alan tesisatlar ve makinelerin çeşitli nedenlerden dolayı yangın çıkması halinde zarar görmesine karşın teminat altına alınmasını ifade eder.

Yıldırım çarpması, infilak gibi nedenlerden dolayı çıkan yangınların yanı sıra, bu tarz durumlardan kaynaklı buhar, duman veya hararet gibi tehlikeler de Yangın Sigortası kapsamında yer alan teminatlardır. İçerisinde doğal afetler veya çevresel faktörler dolayısıyla alınan zararların teminatını içeren poliçeye ek teminatlar da yapılabilmekte ve bu sigortalının isteğine bağlı gerçekleştirilmektedir.

FABRIKA SIGORTASI

İşyeri Sigortası’nın bir çeşidi olarak da gösterilen Fabrika Sigortası, daha büyük çaplı işletmelerin, üretim evlerinin ve atölyelerin sigortalanmasını ifade etmekte ve İşyeri Sigortası ile benzer teminatları içermektedir. Fabrikalar, imalathaneler, depo ve atölyeler, ambarlar ve ardiyeler Fabrika Sigortası kapsamında bulunan işletmelerdir ve Fabrika Sigortası ile yangın, infilak, deprem, taşıt çarpmalarından doğan zararlar, hırsızlık, iş durması, grev ve lokavt gibi durumlarda yaşanan kargaşadan doğan zararlara karşı teminat altına alınmakta ve sigortalı bu teminatlara isteği doğrultusunda teminat ekletebilmektedir. Poliçe, kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda genişletilmesi seçeneğinin yanı sıra, çok daha geniş çaplı bir güvence de sağlamaktadır.

PLAZA SIGORTASI

Globalleşen dünyayla birlikte hayatımıza dahil olan Plaza tipi işyerleri de oldukça sık rastlanılan işyeri modelleridir. Birçok şirketin ve kuruluşun ofislerini barındıran plazalar da belirli riskler altındadır. Plaza Sigortası başta oto plazaları ve galerilerini baz alınarak düşünülmüş ve bu işletmeleri yangın, deprem, sel veya su baskını, hırsızlık, araç çarpması, yıldırım veya infilak, terör, grev ve lokavt eylemlerinden doğan zararlar gibi pek çok hasara karşı teminat altına almak üzere tasarlanmıştır. Çok daha lüks eşyaları ve pahalı gereçleri barındıran bu gibi işyerlerinde teminatlar oldukça yüksek olduğundan sigorta yaptırılması her zaman tercih edilen bir seçenek olmalıdır. İşyeri sahipleri hem zarar tazmini hem de olası bir durumda hasarın daha çabuk giderilmesi adına bu sigortayı yaptırmalılardır. Poliçe sigortalıların istekleri doğrultusunda genişletilebilmektedir.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |