3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Nakliyat Sigortası

nakliyat sigortası

EMTIA SIGORTASI

Karayolu, havayolu ya da deniz yolu ile nakli gerçekleştirilen malların yangın, çarpma, çarpışma halinde ya da yükleme, boşaltma, aktarma durumlarında zarar görmesi Nakliyat Sigortası ile teminat altına alınır. Nakliyat Sigortası üç farklı ana teminat dahilinde gerçekleşir;

Geniş Kapsamlı Teminat

Nakliyatı gerçekleştirilecek malların çıkış noktasından varış noktasına kadar olan süre zarfında başına herhangi bir zarar gelmesi durumunu kapsar. Yükleme, boşaltma ya da aktarma anında oluşabilecek hasarlar teminat altında değildir.

Dar Kapsamlı Teminat

Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın herhangi bir zarar görmesi durumunda zararın karşılanmasını güvence altına alan bu poliçede,yükün ıslanması, çalınması ve eksilmesi teminat altında değildir.

Tam Ziya

Tam ziya teminat, taşıyan yük aracının ve taşınan yükün kullanılamaz hale gelmesi ve tüm değerini yitirmesi durumunda teminat verir.

Bu ana teminatlar dahilinde sigorta kapsamına girmeyen özel istisnalar da vardır:

  • Sigortalı tarafından kötü niyetle verilmiş zararlar
  • Yükün kendi özelliklerinden kaynaklanan hasarlar
  • Nakil aracının ya da ambalajın uygunsuzluğu
  • Gecikmeler dolayısıyla ortaya çıkabilecek hasarlar
  • Radyoaktif kirlenme
  • Pazar ve kar kayıpları
  • Savaş, terör vb kaynaklı ortaya çıkabilecek hasarlar

ABONMAN SIGORTASI

Bu sigorta kapsamında, sigortacı ve sigortalı arasında yapılan anlaşmada belirtilen teminatlar çerçevesinde, sigortalı şahsın eşyalarının bir yerden başka bir yere nakledilirken alabileceği hasarlar güvence altına alınmıştır. Yapılan sözleşme sigortalının eşyalarının ulaşması gereken yere sağlam bir şekilde ulaştırıldığı ana kadar geçerli olmakla birlikte, nakliyat esnasında aldığı her türlü zarar sigorta şirketi tarafından tazmin edilmektedir.

Yangın, çalınma, çarpma, darbe, doğal afetler, kaza gibi teminatlar içeren Abonman Sigortası, sigortalı şahısların nakliyat şirketine emanet ettikleri eşyalarına herhangi bir zarar gelmesi halinde, sigorta şirketi poliçe kapsamında zararın tazminini sağlamakla yükümlüdür. Sigorta Express olarak eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaya gönüllüyüz. Olası bir zarar durumunda ise her zaman yanınızdayız.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |