3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Özel Sağlık Sigortası

özel sağlık sigortası

Özel Sağlık Sigortası kişinin hastalık ya da kazalar sonucu oluşacak sağlık harcamalarını güvence altına alan ve kişiye göre hazırlanan özel bir sigortadır.

Poliçede belirlenen limitler, özel ve genel şartlara göre sigortalanacak kişiyi koruyacak şekilde hazırlanır ve bu şekilde yazılır. Poliçe kapsamında aşağıdaki giderler karşılanabilmektedir :

 • Yatarak Tedaviler
 • Ayakta Tedaviler
 • Doğum Masrafları
 • Diş Tedavileri
 • Göz Tedavileri
 • İlaç Masrafları

Bireysel Özel Sağlık Sigortası

Sigorta Express, bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi 100%’e kadar güvence altına alır. Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında sunulan zengin seçenekler ile ailenizin, kendinizin, sevdiklerinizin sağlığını en uygun sağlık sigortası poliçesi ile güvence altına alın, hayatınız her zaman sağlıklı ve mutlu olsun.

Zengin ve çeşitli sağlık sigortası seçeneklerimiz, prim ödemeleri ve en uygun sağlık sigortası fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye telefonla, canlı destek hattımızdan veya iletişim formumuz aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Sağlık Sigortası Seçeneklerimiz
Sigorta Express, şirketinizin çalışanları ve aile bireyleri için bütçenize uygun olarak geliştirilen Kurumsal Sağlık Sigortası seçenekleriyle de şirketinizi güvence altına alır. Çalışanlarınızın memnuniyetini artırma adına Sigorta Express’in sunduğu kurumsal sağlık sigortası çözüm ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal sağlık sigortası genel şartları dahilinde gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında dilediğiniz doktor ve sağlık durumunda hizmet alabilirsiniz. Sahip olduğumuz anlaşmalı kurum ağımız ile sağlık sigortanızdan özgürce ve dilediğiniz sağlık kuruluşundan kolayca faydalanabilirsiniz.

“Hayata Devam Sigortası”
Hayata Devam Sigortası'yla Hayat Devam Edecek! Sloganımız bu...
Bu sigorta ile kendinizi aşağıda listelediğimiz durumlar ve tehlikeli hastalıklara karşı güvence altına alır, böyle bir durum başınıza geldiğinde de kenarda dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bir paranız bulunur.

Bu sigortanın verdiği tazminatı istediğiniz şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Hastalığınızla ilgili tedavi masraflarını karşılayabilir ya da çalışmaya ara vermek zorunda kaldığınız durumlarda kendinizi ve ailenizi daha güvende hissettirmek için bu parayı kullanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olan durum ve rahatsızlıklar:

 • Körlük
 • Kalp ve karaciğer yetmezliği sebebiyle yapılacak organ nakilleri
 • Kanser
 • Böbrek Yetmezliği
 • MS (Multiple Sklerosis)

Bu sigortayı alan herkes “Avantajlı Diş Paketi” hizmetinden de tamamen ücretsiz yararlanabilir. Sigorta Express’i arayın size özel sağlık sigortanızı beraber şekillendirelim ve sizin de dilediğiniz yerde ve dilediğiniz hastanede kullanabileceğiniz özgür bir sağlık sigortanız olsun.

Sağlığınız bizimle güvence altında olsun tıpkı sloganımız gibi “Sigorta Express, Bizimle Güvende Herkes”.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |