3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Seyahat Sağlık Sigortası

seyahat sağlık sigortası

Ailenizle bir yurtdışı tatili planladığınızı düşünün. Hep beraber kazasız belasız gidip eğlenip, dinlenip geleceksiniz ancak hayatın her alanında olduğu gibi beklenmedik durumlarla yurt içinde olabileceği gibi yurt dışı seyahatinizde de karşılaşabilirsiniz.

Tam da bu noktada “seyahat sigortası” deveye girer. Seyahat Sağlık Sigortası yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz tüm sağlık problemlerini teminat altına alan ve mutluluğunuzu bozmadan tatilinize devam etmenizi sağlayacak ufak bütçeli ama acil durum kapsamı büyük bir sigorta çeşididir ve yaptırmamak kendinize ve ailenize ihanet olur. Bahsettiğimiz gibi bu sigorta çok cüzi bir rakam ile yaptırılır ve yaptırmamak sonuçları düşünüldüğünde, mantıksızdır.

Hele sık seyahat ediyorsanız yurtdışı gezilerinizde seyahat poliçenizi bir yıla varan farklı periyotlarda da yaptırabilirsiniz. Seyahat sigorta teminatlarının geçerlilik bölgeleri tüm Dünya, Avrupa ve Türkiye olarak alternatifli bir şekilde sunulmaktadır.

Bu sigorta ile güvence altına alınan riskler şunlardır :
  • Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi
  • Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli
  • Taburcu olduktan sonra dilendiğinde daimi ikametgâha nakil
  • Kayıp bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması
  • Tarifeli uçuşlarda oluşan bagajın zarar görmesi ve çalınması durumları
  • Vefat durumunda nakil hizmetleri
  • Acil mesajların iletilmesi hizmetleri

Yurtdışında tedavi teminatı
Sigortalı'nın, bu poliçe kapsamında yurtdışında ani hastalanması veya yaralanması durumunda, Sigorta şirketi hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile, ilgili doktorun yazdığı ilaçların masraflarını 30.000 € limite kadar ödeyecektir. Acil diş tedavi giderleri ise 60 €'ya kadar bu poliçe kapsamında sigorta tarafından karşılanacaktır.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |