3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Sigorta Acentesi

Sizi, aracınızı ve sevdiklerinizi koruyabilmek adına bir çok sigorta türü bulunmaktadır . Bunlardan en çok tercih edilenlerinin bazıları ise şunlardır ; Sağlık sigortası , Hayat Sigortası , Yurtdışı Eğitim Sigortası , Konut Sigortası , Trafik Sigortası , Özel Sağlık Sigortası , Seyahat Sağlık Sigortası , Motosiklet Sigortası , Yabancı Uyruklu Sigortası , Erasmus Sigortası , DASK – Deprem Sigortası , Benim Güvencem Sigortası , Nakliyat Sigortası , All Risks Sigortası , Makine Kırılması Sigortası , Montaj Riskleri Sigortası , Vize Sigortası , Sporcu Sigortası , İş Yeri Sigortası , Apartman Sigortasıdır. Önceki gibi elinizde evraklar ile kapı kapı dolaşıp sigorta yaptırmak istediğiniz alana yönelik en uygun fiyatı almak adına yoğun uğraş ve çaba vermenize gerek kalmadı. Sigorta Acenteleri bu konuda artık en büyük yardımcılarımız. Artık bize minimum bütçeyle maksimum hizmet vermeye hazır yüzlerce sigorta acentesi var. Siz başvuru yaptığınız taktirde gerekli araştırma ve inceleme yapıldıktan sonra seçmiş olduğunuz sigorta acentesi tarafından ödemeniz gereken prim karşısında alacağınız teminatları karşılaştırma tablosuyla beraber size iletiliyor. Oluşabilecek riskleri doğru analiz ederek en uygun poliçeyi en uygun bütçeyle bizlere sunuyorlar. Seçmiş olduğunuz sigorta acentesinin uzman insanlar tarafından , kar önceliği güdülmeden profesyonel bir kuruluş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Unutmayın her bireyin veya her kurumun karşısına çıkabilecek riskli durumlardan en az zararla çıkabilmesi için çözümler sunup hayatı kolaylaştırmak temel görevdir.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |