3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Sigorta Fiyatları

sigorta şirketleri

Sigorta fiyatları seçmiş olduğunuz sigorta türüne göre değişiklik göstermektedir. En çok rağbet gören sigorta türleri ise kuşkusuz ki trafik sigortası , konut sigortası ve sağlık sigortasıdır. Her sene başında olduğu gibi 2017 ‘ de de sigorta fiyatları merak edilen konuların başında geliyor. Zorunlu olarak yaptırılan trafik sigortası her araç sahibi tarafından yaptırılması mecburi olan ve hasar anında her iki taraf içinde verilebilecek bedeni ve maddi zararı güvence altına alan en önemli sigorta türüdür. Trafiğe çıkan her aracın yaptırması ve yenilemesi zorunlu olduğu bir sigorta çeşitidir. Şartlar Karayolları Trafik Kanunu tarafından düzenlenmektedir. 2016 yılında çalkantılı bir grafik çizen Trafik sigortası fiyatlarının 2017 de fazla değişikliliğe uğramayıp olduğu yerde sayması beklenmektedir. Tabi her zaman olduğu gibi şüphesiz ki ; sigorta fiyatları belirlenirken aracın hasar geçmişi oldukça önem taşımaktadır. Yaz aylarında yüksek fiyatlar ile yapılan zorunlu trafik sigortasına kısa süre önce yeni bir düzenleme geldi. Yüzde 142 oranında artarak astronomik fiyatlara yükselen Zorunlu trafik sigortasıyla ilgili yeniden düzenleme yapıldı. Yeni düzenlemeyle belirli şartları taşıyan araç sahipleri fiyat farkından kaynaklanan ücretlerini geri alabildikleri gibi eski sigorta poliçelerini de iptal edebilcekler. Yaklaşmış olduğumuz 2017 yılında ise zorunlu trafik sigortası fiyatlarını belirleyecek en önemli etken arabanızın trafik geçmişi ile beraber tabi ki piyasanın durumu etkili olacaktır.

Trafik Sigorta ürünleri, Sigorta Express güvencesi ile sizlerle…

Trafik Sigorta ürünlerine Sigorta Express güvencesi ile bir telefon kadar uzağınızda… Türkiye’ nin her yerinden hemen 0312 331 00 00 no’lu telefonu arayarak, alanında uzman sigorta danışmanlarımızla iletişime geçebilir, Trafik Sigorta ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sigorta Express, Bizimle güvende herkes…

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |