3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Sigorta Şirketleri

sigorta şirketleri

Günümüzde; Konut Sigortası , Trafik sigortası , Sağlık Sigortası , Özel Sağlık Sigortası , Seyahat Sağlık Sigortası , Erasmus Sigortası , DASK – Deprem Sigortası , Hayat Sigortası , Yurtdışı Eğitim Sigortası , Motosiklet Sigortası , Yabancı Uyruklu Sigortası , Benim Güvencem Sigortası , Nakliyat Sigortası , Vize Sigortası , Vize Sigortası , Sporcu Sigortası , İş Yeri Sigortası , Apartman Sigortası , All Risks Sigortası , Makine Kırılması Sigortası , Montaj Riskleri Sigortası gibi bir çok sigorta türleri bulunmaktadır. Bu sigorta türleri için bir çok sigorta şirketleri aktif olarak çalışmaktadır. Siz başvuru yaptığınız taktirde gerekli inceleme ve araştırma yapıldıktan sonra sigorta şirketlerinden almış olduğunuz teklifleri ve ödemeniz gereken prim karşısında alacağınız teminatları karşılaştırma tablosu ile beraber sizlere sunulmaktadır. Sizin de sadece yapmanız gereken şey ; yapılan teklifler arasından bütçenize ve size en uygun teklifi seçmektir. Tabi bu teklifler hazırlanırken sigorta şirketlerinin dikkat etmesi gereken en önemli etken ; riskleri doğru analiz edip en uygun poliçeyi en uygun maliyetle sizlere sunmak olmalıdır . Sigorta Express olarak Türkiye ‘ nin hangi il ve ilçesinde olursanız olun doğru risk analizleri ve en uygun fiyatlarla yanınızdayız. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz , merkez ofisimiz Ankara ‘dan , tüm sigorta hizmetlerimizi iletebilmek ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için bize ulaşmanızı beklemektedirler.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |