3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Sigorta Sorgulama

sigorta şirketleri

Başta trafik sigortası olmak üzere, birçok sigorta türü, yaşa, şehire, sigorta sorgulaması yapan şahsın daha önce arabası olup – olmadığına vb. birçok etkene göre şekillenmektedir. Son dönemde trafik sigortasında oluşan tutumsuzluk ve sigorta şirketleri tarafından verilen fiyatlar arasında oluşan uçurumları ört pas edebilmek adına, devletinde desteklemiş olduğu Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (sbm.org.tr) oluşturuldu.

Trafik sigortası fiyat sorgulaması yapmak isteyen vatandaşlar, bu siteden sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ve araç plaka numarası ile sorgulama yapabilmekte ve 29 sigorta şirketinden 3 dakika içerisinde fiyat alabilmekteler. Kendilerine en uygun trafik sigortasını, buradan belirleyebilir ve Sigorta Express’ i, 0312 331 00 00 nolu telefon numarasından arayarak, trafik sigorta poliçelerini hemen kestirebilirler.

Sektörde efsane haline gelen ve birçok acente tarafından dillendirilen “sigorta sorgulaması yaptıkça fiyat artıyor” söylemleri, sbm sigorta sorgulama işlemiyle tamamen tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Böylelikle araç sahipleri, aradıkları trafik sigortası fiyatına, tek elden ulaşabiliyor.

Trafik Sigorta ürünleri, Sigorta Express güvencesi ile sizlerle…

Trafik Sigorta ürünlerine Sigorta Express güvencesi ile bir telefon kadar uzağınızda… Türkiye’ nin her yerinden hemen 0312 331 00 00 no’lu telefonu arayarak, alanında uzman sigorta danışmanlarımızla iletişime geçebilir, Trafik Sigorta ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sigorta Express, Bizimle güvende herkes…

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |