3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Sporcu Sigortası

sporcu sigortası

ACİL Sağlık sigortası veya ferdi kaza sigortası olarak bilinir. amatör sporculara, antrenörlere ve spor idarecilerine yönelik, lisanslı -lisanssız, sporcular için yapılır.Teminatları sürekli sakatlık,ölüm ve tedavi masraflarıdır.Burdaki tedavi masrafları acil durumları kapsayan tedavi masraflarıdır. Ferdi kaza teminat limitleri isteğe göre veya sigorta şirketinin limitlerine göre değişebilir.

Sporcu sigortası sizin ve ailenizin kendini güvende hissedebilmesi için alınması gereken bir tedbirdir. Acil durumlar sonucu hastane masrafları, ambulansla hastaneye nakil, gidilecek hastane ile bağlantı, acil sağlık hizmetleri ve acil hekim hizmetleri gibi hususlarda yardımcı olan sporcu sigortası paketi gelir kaybınıza yol açabilecek durumlarda hazırlıklı olmanızı sağlamaktadır.

Genel olarak sporcuların spor anında olabilecek kazalar sonucu oluşan bir takım hasarların karşılanmasını sağlayan ve bir nevi sporcuların geleceğini güvence altına alıp, kaygılarını minimuma indirmeye yardımcı olan sprocu sigortası hizmetiyle yanınızdayız.

Yaşadığınız ev ve bindinizin arabanın yanı sıra geleceğinizi teminat altına alabilmeniz, spor hayatınızda gerçekleşebilecek kazaların hasarlarını minimuma indirebilmeniz için sunduğumuz sporcu sigortası hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |