3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Trafik Sigortası

trafik sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nda düzenmiş olan ve isminden de anlaşılacağı üzere, “zorunlu” bir sigorta çeşidi ve bu nedenle de her araç sahibinin yaptırması mutlaka gerekli. Trafiğe çıkan her araç değişik kazalara yol açarak, can kaybına veya maddi hasara yol açabilirler. Trafik Sigorta poliçesi araçların karıştıkları kazalarda karşı tarafa verdikleri zararı aracın kusuru nisbetinde ve belirli bir orana kadar karşılayan bir poliçedi ve yapıldığı aracın zararını karşılamaz, yalnızca zarar verdiği araç veya araçların zaralarını karşılamak için düzenlenir.

Trafik sigortası olmayan veya süresi sona ermiş araçlar görüldükleri yerde kanunen bağlanmak zorundadır ve trafiğe çıkması da engellenir. Her araç sahibi, trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden uzatmakla kanuni olarak yükümlüdür.

Bu sigortalarda ödenilen primle orantılı olarak üst limitler mevcuttur. Karşı tarafın zararı bu üst limitler dahilinde tazmin edilir. Eğer zarar bu limitleri aşıyorsa, aşan miktar için araç sahibinin mâli sorumluluğu devam eder. Bu limit zararın çeşidine göre de değişkenlik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse; bir trafik kazasında “can kaybı” olması durumunda ölenin yakınlarına verilecek tutar, “yaralanma” durumunda hastahane giderleri için ödenilecek tutardan veya sadece “maddi hasar” olması durumunda bu hasarın giderilmesi için ödenecek miktardan farklıdır. Bu rakamlar her sene değişmekte ve primler de buna göre yeniden belirlenmektedir.

Sigorta Express olarak Trafik Sigortası’nda fiyatlarımız ve hizmetimiz ile fark yarattığımızı düşünüyoruz. Bulunduğunuz il hangisi olursa olsun bize ulaşın size en uygun fiyatlarımızı, çeşitli firmalardan sunalım. Yeni sigorta yaptıracaksanız müthiş indirimlerimizden, eğer sigortanızı yenilecekseniz de size en uygun fiyat garantimiz dahilinde yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde bize 0 312 331 0000’den ulaşın veya canlı destek hattımızdan birebir sorularınızı sorun. Ya da üstte bulunan “teklif al” veya “iletişim” butonları ile ilgili formu doldurarak ta bize 7/24 ulaşmanız mümkündür. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Sigorta Express, Bizimle Güvende Herkes.

İlginizi çekebilir

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |