3 dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.
Türkiye' nin her yerinden hemen arayın 0312 331 00 00
dakikada teklifiniz hazır!
Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. En kısa sürede bir sigorta / kasko danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
Ek bilgileri verirseniz,
size dönüşümüz
hızlı olacaktır.

Vize - Yeşil Kart Sigortası

vize sigortası

Yeşil Kart Sigortası , 45 üye ülkede geçerli olan uluslararası bir güvence sistemidir. Aracınızı yurt dışında kullanırken bir kazaya sebebiyet vermeniz halinde, olası ölüm ve yaralanmalarda, veya hukuki sorumluluk gerektiren durumlarda, sorumluluklarınızı zorunlu olan belli limitler dahilinde giderir.

Yeşil kart sigortasıyla birlikte bulunduğunuz ülkede aracınıza o ülkenin zorunlu trafik sigortasını yaptırma mecburiyetiniz ortadan kalkmış olur. Bu sigorta paketini yaptırmanın amacı; belirlenen ülkeler arasında aracıyla seyahat eden sürücülere yardımcı olmak ve bu sürücülerin bulunduğu ülkede herhangi bir kazaya sebep olması durumunda hasarını ve kazadan etkilenen kişilerin güvenliğini sağlamaktır. Yeşil kart sigortası ile birlikte kişi seyahat ettiği ülkede, sürekli o ülkede bulunmasa dahi olası bir trafik kazası durumunda hasarı karşılacaktır. Oldukça sistemleşen ve birçok güvence sağlayan bu sigorta geçerli olan 45 ülkede oldukça başarılı olmuş ve temel amaçlarına ulaşmıştır.

Vize sigortası ise yurtdışına çıkışlarda ilgili konsolosluğun vize verilmesi için zorunlu tuttuğu 30.000£uro teminat limitli seyahat sağlık sigortasıdır. Yaptıracağınız yurtdışı seyahat sigortası ile birlikte vize almanın önkoşulunu yerine getirirken, seyahatiniz esnasında karşılaşacağınız risklere karşı da önlem almış olursunuz. Vize sigortasının acil durumlarda ayakta tedavi masraflarını ve hastane masraflarını, kişinin tıbbı naklini, ölüm durumunda ise cenaze naklini ve vefat ettiği ülkede defin masraflarını karşılama teminatı vardır.

Sigorta Express ile vize sigortanızı yaptırdığınız takdirde seyahatiniz boyunca yaşayabileceğiniz talihsizliklere ve yolculuk riskine hazır olup, kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sigortalanma süresini de siz belirleyebilirsiniz. Bu süreler tercihinize göre 1 haftalık, 3 aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık olabilir.

0(312) 331 0000 (pbx)
Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfayı görüntüleyerek Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Copyright © 2015 - 2016 Tüm hakları saklıdır. |